Firma informatyczna BluSoft “e-Pulpit24.pl”

– Audyty bezpieczeństwa
– Dostawa serwerów, komputerów
– Hosting oprogramowania dedykowanego
– Projektowanie sieci i serwerowni.

Pomysł na e-Pulpit24 zrodził się z zainteresowania i pasji.

Od 20 lat związany jestem z branżą informatyczną, ponad 6 lat w branży bankowej, wcześniej praca dla przemysłu samochodowego dla takich firm jak Volvo, Mercedes, Delphi Automotive.
Wykonywałem realizacje dla takich instytucji jak NBP – Narodowy Bank Polski, Banki Spółdzielcze, KIR – Krajowa Izba Rozliczeniowa i PKO Bank Polski S.A.
Realizowałem takie projekty jak: audyty bezpieczeństwa, oprogramowania, kryptografia, szyfrowanie danych, redundantne rozwiązania zabezpieczające dane na serwerach, systemy wysoko dostępne, wdrażanie bezpiecznych systemów pocztowych, obiegu dokumentów, CRM, ISO 9001, ISO 27001, GIODO, RODO migracja aplikacji i systemów serwerowych.
Jako firma specjalizujemy się w zarządzaniu serwerami, hostingiem serwerów dedykowanych, obsługą informatyczną firm, CRM, systemami kadrowo – księgowymi, systemami wspomagającymi zarządzanie firmą i bezpieczeństwem.
Nasz zespół to osoby reagujące na potrzeby rynku i naszych klientów, które nadążają za jutrem. Innowacyjne w branży technologie to Nasza pasja.

Interesuje się zarządzaniem, produkcją, nowymi technologiami. Pasjonat inteligentnych budynków, inteligentnych systemów wspomagających produkcje i sprzedaż, monitoringu i zdalnego sterownia.

Teraz współtworzymy lokalną „Chmurę” obliczeniową „Era bez komputera”, „Komputer tam gdzie Ty” czyli komputer dostępny z dowolnej lokalizacji z dowolnego urządzenia. Rozwiązanie do którego przekonało się już wiele firm, chcących pracować mobilnie, bezpiecznie i elastycznie z kilku lokalizacji, szybko, wydajnie bez zbędnych kosztów początkowych.

Promuje ideę „Nie musisz mieć, możesz korzystać”.

Sam kiedyś zaczynałem, dlatego dziś też angażuje się również w rozwój młodych, małych i średnich firm, start-up’y, oraz ciekawych osób, w inspirowaniu i pomaganiu innym.
Informatyka i nowe technologia to pasja”.

Zachęcam do kontaktu.
Krzysztof Błaszkiewicz